Про це повідомив музикант групи Юрій Журавель у Facebook.

"Українці Перемишля запросили нас на свято Купала на 2 липня, але мер міста, миттєво відреагувавши на загрози місцевих ультрас спалити сцену, переконливо рекомендував організаторам фестивалю не запрошувати групу OT VINTA. Мовляв, сил місцевої поліції не вистачить, щоб забезпечити безпеку учасників фестивалю і не варто провокувати поляків присутністю упівських піарників. Свято Купала скасували", – написав Журавель.

За словами музиканта, група отримала потім запрошення від Товариства Солідарності з Україною виступити у Варшаві.

Ми рушили в дорогу. Офіційний лист від Люблінського консулату повинно було допомогти нам швидко і легко пройти кордон. Так і сталося на українській стороні. А ось поляки почали робити щось незрозуміле. Після зняття відбитків пальців і перевірки документів нас відвели в приміщення з тісним кабінетиком, де вже було людей 7 і протягом 9 годин викликали по одному і заповнювали бланки,
– розповів Журавель.

Тоді музикантам пояснили, що прийшов наказ від МВС Польщі не пропускати їх через кордон.

"Крім того з'явилася загроза депортації та анулювання 5 річних шенгенських віз. Пощастило, що прикордонники виявилися хорошими людьми. Після перегляду пари-трійки наших кліпів подобрішали, але наказ є наказ. І от ми вертаємо додому. В мене питання мабуть до Дещиці. Що робити далі? В нас концерт в Дубічах-Церковних 16 липня. Чи не анулюють нам візи за другу спробу потурбувати терени братньої країни", – написав музикант.

Як прикро, що ми віддаляємось, а вороги радіють цьому. А тепер все з початку. Українці Перемишля запросили нас на свято ...

Опубліковано Журавелем Юрієм Zhuravel Yuriy 2 липня 2016 р.

Нагадаємо, раніше у польському Перемишлі скасували концерт українського гурту Ot Vinta і усі заходи до свята Івана Купала 2 липня. Таке рішення прийняли під тиском міського голови Перемишля Роберта Хоми. До нього 29 червня із офіційним листом звернулась Асоціація уболівальників футбольної команди "Полонія" у Перемишлі.