Популярного американського виконавця і автора пісень в стилі ритм-н-блюз звинувачують в сексуальному насильстві як мінімум чотирьох людей. Як повідомляє ВВС, прокуратура Чикаго висунула йому звинувачення, в якому наголошено, що вони були скоєні з обтяжливими обставинами.

Читайте також: Колишнього бойфренда Ріанни заарештували через звинувачення у згвалтуванні: несподівані деталі

Звинувачення проти виконавця стосуються чотирьох жертв, троє з яких – неповнолітні. Згідно зі звинуваченнями, інциденти сталися в період з 1998 по 2010 роки,
– зазначили в повідомленні.

Як повідомляє джерело, співак сам прийшов у поліцію, де його одразу ж заарештували, конфіскувавши паспорт. Суддя встановив розмір застави, який складає один мільйон доларів. Максимальний термін, який загрожує співаку R Kelly становить сім років тюремного терміну.

Що відомо про скандали сексуального характеру зі співаком R Kelly? Виконавець неодноразово фігурував в криміналах, як головне лице. У 1994 році він таємно одружився зі співачкою Aaliyah, якій на той момент було всього 15 років. У 2001 році у домаганнях співака звинуватила 17-річна дівчина, а у 2002-му на нього подали ще два позови. Також його звинувачували у зніманні дитячої порнографії.