Про це повідомляє іноземне видання The Daily Mail.

Як зазначається в джерелі, позов проти Кріса Брауна подала 24-річна дівчина, яку він згвалтував в одному з паризьких готелей 15 січня.

Читайте також: Перетворилася в ангела: одна з жертв Гарві Вайнштейна вперше вийшла на подіум після скандалу

Вона стверджує, що познайомилася зі співаком в нічному клубі Le Crystal, що розташований неподалік від Єлисейських полів. Після цього Кріс запросив дівчину в свій номер у готелі Mandarin Oriental, де скоїв злочин.

Зараз співак і ще двоє чоловіків, один з яких є його охоронцем, перебувають за ґратами паризької в'язниці. У слідчих є ще два дні на з'ясування деталей, після чого вони повинні вирішити, чи будуть пред'являти Крісу Брауну звинувачення.

Нагадаємо, Кріс Браун вже неодноразово притягувався до кримінальності. У 2009 році він зізнався у нападі на Ріанну напередодні Греммі, через що був засуджений на п'ять років випробувального терміну і протягом 180 днів відпрацьовував громадські роботи. У 2013 році він був учасником ДТП в Лос-Анджелесі, за що отримав 1000 годин громадських робіт. Того ж року його заарештували за побиття чоловіка, який намагався сфотографуватися з ним. У 2017 році реперу було наказано триматися якомога далі від колишньої подруги Karrueche Tran після того, як його звинуватили у побитті і погрозах у її сторону.