Про це MELOVIN заявив під час ефіру розважального шоу "Слава+", що виходить на YouTube-каналі "Люкс ФМ". Ведучий Слава Дьомін випитав у знаменитості кілька таємниць його особистого життя.

Читайте також: MELOVIN презентував зворушливу україномовну пісню: аудіо


MELOVIN на шоу "Слава+" / Люкс ФМ

Співак відверто зізнався, що мав роман зі своїми прихильницями. Однак це, за словами MELOVIN, траплялось не часто та більше ніколи не повториться.

Це дуже погано закінчилось... По-перше, зливається особиста інформація. Тебе звикли бачити картинкою на сцені, а не особисто. Тому я цього більше не практикую,
– заявив MELOVIN.

Зазначимо, що під час Нацвідбору до "Євробачення-2018" вся Україна спостерігала за активними прихильницями співака. Дівчата наче заполонили весь зал та не стримували свого захвату від виступу артиста. Тоді Джамала звернулась до MELOVIN і попросила його вгамувати прихильниць, оскільки вони перетинали межу та надсилали їй листи з погрозами.

Як виявилось, одними погрозами прихильниці не обмежуються. За словами співака, вони знайшли дівчину, з якою в нього були стосунки, та побили її. Саме через це MELOVIN більше не прагне мати роман з представницями його фан-групи.

Дивіться повне інтерв'ю MELOVIN у шоу "Слава+" (відео):