Зворушливу пісню написав сам MELOVIN, а саундпродюсером треку виступив Антон Карський. "З тобою, зі мною, і годі" – це, за словами співака, антидепресивна композиція, у якій він оптимістично заявляє, що сірість буднів – тимчасове явище.

Читайте також: MELOVIN здивував несподіваною витівкою: відео

"Цю пісню я написав після сварки з близькою мені людиною. У всіх нас бувають нелегкі часи, коли здається, що весь світ проти тебе, що все навколо вже ніколи не буде кольоровим, тільки чорно-білим, а особливо це почуття загострюється восени. Всі ми хоч раз в житті зазнавали так званої осінньої депресії. Так от, "З тобою, зі мною, і годі" – пісня про те, що "колись побачимо світ ми навколо, кольоровий, знайомий до болю", що сірість – це не назавжди. Сподіваюся, комусь вона допоможе впоратися з тією самою депресією, як зазвичай мені допомагає улюблена музика", – розповів MELOVIN.

Слухайте пісню MELOVIN "З тобою, зі мною, і годі" (аудіо):

Текст пісні MELOVIN – З тобою, зі мною, і годі

До нас прийшла осінь,
А ти сидиш один лиш сам
У темній кімнаті,
У своїх обіймах сам на сам.
Тримайся, ми поруч,
Думки навиворіт тримай
І знай, що навколо
Все блідо-чорне, як зазвичай.

Колись побачимо світ ми навколо
Кольоровий, знайомий до болю,
І не хвилюйся, ми всі знайомі
З тобою, зі мною, і годі.

До нас прийшла осінь,
І темний світ тебе знайшов.
Ми думали разом,
Щоб я від тебе не пішов.
Тримайся, ми поруч,
Думки навиворіт тримай
І знай, що навколо
Все блідо-чорне, як зазвичай.

Нагадаємо, що 12 травня у Португалії відбувся фінал Євробачення 2018. У конкурсі за перемогу поборолись 26 вокалістів, які представили на головній сцені яскраві номери та пісні. За результатами голосування, перемогу здобула Нетта Барзілай з Ізраїлю. Україну на конкурсі представляв MELOVIN, який виконав пісню "Under The Ladder" та посів 17 місце.