Як нещодавно повідомили західні ЗМІ, Джастін Бібер та Хейлі Болдуін таємно одружились 14 вересня. Пара узаконила свої стосунки в одному з судів Нью-Йорка. Однак гучна церемонія весілля все ж відбудеться: Джастін та Хейлі вже зайнялись організацією свята.

Читайте також: Селена Гомес дала перше інтерв'ю після заручин Бібера і передозування Демі Ловато

Журналісти порталу TMZ переконані, що пара піде до вівтаря у 20-их числах вересня. Інсайдери з близького оточення Джастіна Бібера зізнались, що церемонія пройде на території будинку артиста в канадському Онтаріо. Весілля буде закритим для преси, а клятвами пара обміняється в колі найближчих родичів та друзів.

Окрім цього, інсайдери розповіли, що під час візиту до суду пара залагодила фінансові питання. Джастін Бібер та Хейлі Болдуін не мають наміру укладати шлюбний контракт, оскільки співак вважає, що це буде проявом недовіри до його коханої. При цьому статки артиста оцінюють в 265 мільйонів доларів, а заощадження моделі сягають 3 мільйонів.

Вони не говорили нікому про те, що відбувається. Насправді вони гарячково намагалися упорядкувати свої фінансові справи,
– зазначив інсайдер.

Водночас Хейлі Болдуін розповідає друзям, що досі не заміжня, оскільки вважає, що по-справжньому стане дружиною Джастіна Бібера, коли піде із ним до вівтаря та дасть клятву перед Богом.

"Те, що сталося в будівлі суду – це чисто юридична річ. Але шлюб – це коли дві закохані людини дають обітницю перед Богом", – додав інсайдер.

Нагадаємо, що 24-річний співак Джастін Бібер і 21-річна модель Хейлі Болдуін почали зустрічатись ще в 2015 році, однак їхній роман тривав всього лише пару місяців. Після чергового розриву стосунків з Селеною Гомес і недовгого роману з моделлю Баскін Чемпіон, Джастін наважився на відновлення стосунків з Хейлі. Вперше пару разом помітили вкінці травня, коли вони пішли на романтичне побачення. А нещодавно стало відомо, що артист офіційно заручився з Болдуін. Також Джастін Бібер придбав для них маєток у Канаді, вартість якого сягає 5 мільйонів доларів.