Виданню Elle співачка дала інтерв'ю журналісту, про яке пізніше пошкодувала. Автор матеріалу Міккі Репкін торкнувся в розмові особисті теми, зокрема про скандал навколо її подруги, співачка Демі Ловато, яка була госпіталізована після передозування наркотиками.

Читайте також: Як Селена Гомес відреагувала на заручини її екс-коханого Джастіна Бібера, – ЗМІ

Селена Гомес зауважила, що підтримує Ловато, однак не буде обговорювати цю тему зі ЗМІ.

"Я уникаю публічних висловлювань. Не хочу. Я люблю її (Демі Ловато – 24 канал). Знаю її з семи років. Це все, що можу сказати", – відповіла Гомес.

Крім того, преса згадала усі випробування, які довелося пережити Селені цього року.

Зараз я відчуваю себе дуже впевнено. Нездатність впоратися зі своїми емоціями – все це в минулому. Я стала краще розуміти себе. Чи не з усім ще розібралася, але відчуваю себе добре,
– 26-річна співачка.

Читайте також: Не лише Кейт Мосс: відомий дизайнер публічно образив Селену Гомес

Також Селена Гомес розповіла, що у її новий альбом увійде пісня Flawless ("Бездоганний").

"Навіть при наявності недоліків в тобі немає вади. Я заохочую молодий погляд на речі. Навіть коли відчуваєш себе недосконалим, ти – бездоганний. Цю пісню я буду співати до кінця свого життя", – заявила вона.

Селена Гомес

Після гучного розставання з Джастіном Бібером вона знайшла підтримку в колі друзів і повністю поринула в роботу і благодійність. Як відомо, Селена допомагає міжнародній некомерційній організації A21 по боротьбі з торгівлею людьми.

Селена Гомес

Селена Гомес

Після публікації інтерв'ю зі співачкою, Селена Гомес публічно заявила на своїй сторінці в Instagram, що воно розчарувало її.

Говорити відверто понад годину з кимось, хто заробляє на твоїх словах, важко. Чим старше стаю, тим частіше хочу, щоб мій голос належав тільки мені. Перед інтерв'ю у мене було три інформаційних приводів: співпраця з A21, нова колекція Coach і музика. Знаю, що особисте життя завжди цікаве. Розумію, що репортерам потрібно привернути увагу аудиторії. Однак завжди буду прагнути представляти свою правду. Я трохи засмучена, але рідко дивуюся,
– наголосила Гомес.

Селена Гомес