Назва першого мініальбому Lue Bason (справжнє ім'я – Юрій Каналош) є натяком на його домашню адресу та символізує гордість за те, звідки він походить. До нього ввійшли чотири англомовні пісні – Tell me, Butterfly, Parasite та Star, прем'єра якої відбулася 7 квітня разом з кліпом.

Слухайте також "Океан Ельзи" зібрав аншлаг в Альберт-голі в Лондоні: зал стоячи аплодував захисникам

Lue Bason каже, що цим мініальбомом прагне продемонструвати, що українські артисти можуть конкурувати з найвідомішими іменами музичної індустрії та заслуговують визнання на світовій арені.

Інколи я забуваю, що цей EP мій другий сольний реліз, і що я практично починаю з нуля. Я вдячний кожному, хто допомагає мені будувати це, і я ніколи не забуду тих, хто зі мною з самого початку. Люблю вас дуже сильно,
– написав Lue Bason в інстаграмі.

У коментарях на ютубі наголосили:

  • "Ти заслуговуєш на славу і визнання";
  • "Дуже гарно! Слідкую за вами ще з часів "Х-фактора", пишаюся! Цей EP просто шедевр";
  • "Я відчув, що мої емоції змінилися від музики та слів. Оцінив це як шедевр".

До речі, в юнака багато фанів з-за кордону, адже чимало коментарів англійською.

Нагадаємо, раніше Юрій Каналош був фронтменом гурту Cloudless, який двічі виходив у прямі ефіри Нацвідбору Євробачення – у півфінал 2020 року та у фінал 2022 року. Цьогоріч юнак пробував підкорити конкурс як сольний артист, однак відмовився від участі ще до оголошення фіналістів. Він звинувачував Суспільне у фальсифікації голосів і осоромив Джамалу, яка нібито "теренькала з Лодигіним і сиділа в телефоні" під час його виступу на Нацвідборі 2022 року, а тоді поставила найнижчий бал.