У ЗМІ подейкують, що причиною завершення стосунків Аріани та Піта стала раптова смерть екс-бойфренда співачки – репера Мак Міллера. Після цього, за словами інсайдерів, артистка була дуже пригніченою та задумалась над тим, що вона поквапилась із заручинами.

Читайте також: Аріана Гранде скасувала весілля з Пітом Девідсоном, – ЗМІ

Наразі телеведучий вирішив не коментувати ситуацію. Однак джерела з близького оточення розповіли журналістам People, що Піт Девідсон дуже засмучений через рішення його коханої.

"Піт був спустошений через те, що у них нічого не склалось. Аріана – кохання всього його життя і споріднена душа. Він сподівається, що ще не все втрачено, що вони зможуть відновити стосунки в недалекому майбутньому. У цій історії повинен бути казковий кінець", – зазначив інсайдер.

Водночас сама Аріана Гранде зробила неоднозначний допис в Instagram-stories. Зірка подякувала піту Девідсону за підтримку та зазначила, що вони будуть рухатись далі.

Пора ненадовго сказати Інтернету: "Бувай". Складно не натикатися на новини, які я намагаюся зараз не читати. Все це дуже сумно, і ми намагаємося рухатися далі. Кохаю тебе. Дякую, що завжди був поруч,
– написала Аріана Гранде.

Що відомо про роман Аріани Гранде та Піта Девідсона?
Аріана Гранде закрутила роман з 24-річним телеведучим популярного шоу Saturday Night Live Пітом Девідсоном на початку травня 2018 року. Про свої заручини пара офіційно повідомила мережу на святкуванні дня народження актора Роберта Паттінсона в Лос-Анджелесі. Але закохані поки не поспішають з одруженням, оскільки цього літа Аріана буде зайнята промокампанією її четвертого музичного альбому, попередній продаж якого стартує 20 червня.

До слова, 2 червня Піт зробив два татуювання в честь Аріани: перше – у вигляді вух кролика з обкладинки її альбому Dangerous Woman 2016 року та друге – у формі ініціалів дівчини A. G. на великому пальці.