Пара вирішила "відпочити" одне від одного і від особистого життя. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Читайте також: Аріана Гранде відреагувала на смерть екс-бойфренда Мак Міллера

Це сталося на вихідних. Вони зрозуміли, що поквапилися. Весілля скасовано, але вони намагаються все налагодити. Вони все ще люблять один одного,
– йдеться у джерелі.

Західні ЗМІ наголошують, що причиною розставання, найімовірніше, є переживання Аріани через смерть екс-коханого Мака Міллера, з яким вона зустрічалася два роки і розлучилася в травні. 7 вересня він помер від передозування наркотиків. Після чого зірка взяла незаплановану відпустку.

"З огляду на події останніх років, Аріана вирішила взяти деяку перерву. Вона буде поруч з найближчими людьми і буде працювати над музикою без будь-яких дедлайнів. Вона дякує шанувальникам за розуміння", – інформує офіційний представник Гранде.

Нагадаємо, Аріана Гранде закрутила роман з 24-річним телеведучим популярного шоу Saturday Night Live Пітом Девідсоном на початку травня 2018 року. Про свої заручини пара офіційно повідомила мережу на святкуванні дня народження актора Роберта Паттінсона в Лос-Анджелесі. Але закохані поки не поспішають з одруженням, оскільки цього літа Аріана буде зайнята промокампанією її четвертого музичного альбому, попередній продаж якого стартує 20 червня.

До слова, 2 червня Піт зробив два татуювання в честь Аріани: перше – у вигляді вух кролика з обкладинки її альбому Dangerous Woman 2016 року та друге – у формі ініціалів дівчини A. G. на великому пальці.