У квітні журналіст-розслідувач Ілля Полудьонний опублікував матеріал, у якому викрита уся правда про те, ким є насправді Суббота та чому його не можна називати "психотерапевтом". Через це близько місяця не виходили випуски шоу "Подкаст терапія", однак уже 8 травня світ побачив свіжу програму з новою ведучою, – повідомляє 24 Канал.

Дивіться також Навчався у Богомольця чи ні: ЗМІ з'ясували, яку освіту насправді має Спартак Суббота

"Подкаст терапія" виходитиме

Власне, у 87 випуску подкасту Спартака можна побачити зі співведучою Іриною. Як відомо, усі попередні випуски шоу у її кріслі сидів гуморист та актор Євген Янович.

Наразі інформації про нову напарницю Субботи в мережі немає. Також не зрозуміло, яка мотивації була в дівчини для того, аби брати участь в подкасті після скандалу.

Випуск "Подкасту терапія" з новою ведучою Іриною: дивіться відео з каналу Спартака Субботи

Користувачі мережі помітили цікаву деталь: раніше в описі до подкасту Субботи зазначалось, що його автор є лікарем. Однак в описі до 87 випуску цього "чомусь" немає.

Янович також випустив шоу

  • Після публікації Полудьонним розслідування про Спартака через певний час ситуацію прокоментував співведучий "Подкасту терапія" та тривалий час хороший друг Субботи – Євген Янович.
  • Він заявив, що був професійно опрацьований брехуном та натякнув, що його "колега" ніякий не лікар-психотерапевт, не колишній працівник СБУ та не служив у війську.

До теми "Спартак – масон, був у СБУ й АТО, а я – д*лб**об": Янович розповів, як "друг" брехав йому рік

Окрім того, Янович 5 травня опублікував у своєму ютубі перший випуск авторського шоу "20:23", у якому запрошеними гостями були волонтер, громадський діяч, лідер думок Ігор Лаченков та журналістка-волонтерка Ярослава Гресь.

Нове шоу "20:23" Євгена Яновича: дивіться відео з його ютуб-каналу