Українська телеведуча Соломія Вітвіцька поспілкувалась зі співаком Владом Дарвіним. Вона зазначила, що артист був одним з перших, хто дізнався про її розлучення з чоловіком Владом Кочатковим.

Радимо прочитати Не була цінною, – Селена Гомес зізналась, чому всі її стосунки були невдалими

Соломія Вітвіцька розповіла про розлучення

Телеведуча поділилась, що навіть не думала про те, щоб приховати розлучення від публіки. На її думку, це не мало б сенсу, адже шанувальники вже почали помічати відсутність спільних фото з колишнім чоловіком.

Це наближався День закоханих і у мене купа запитів на інтерв'ю про другу половинку. Я почала відмовляти, пресслужба не могла зрозуміти, чому, я ж завжди залюбки про це розповідала. Якось воно стало зрозуміло, що потрібно вже говорити, тому що вже минуло на той момент пів року, як ми вже роз'їхалися,
– зізналась Вітвіцька.

Вона додала, що вдячна колишньому чоловікові за підтримку та яскраві моменти: "Було багато гарних, феєричних моментів, красивих подорожей, класних зустрічей". Соломія розповіла також, чи готова до нових стосунків.

"Я думаю, що точно скажу, коли мене зустріне чоловік, з яким я щось відчую, якась іскра промайне. Думаю, що вже достатньо часу минуло відтоді, як ми роз'їхалися, і усвідомлення та прийняття самої ситуації, яка змінилася, вже минуло. Якщо так складеться, то звісно, бо я вірю в кохання, в родину, для мене це, здається, найважливіше, що взагалі є в житті в будь-яких людей. Це номер один в моєму рейтингу", – зізналася ведуча.

Інтерв'ю з Соломією Вітвіцькою: дивіться відео онлайн

Що відомо про розлучення Соломії Вітвіцької з чоловіком

  • 9 лютого телеведуча опублікувала допис, де зізналась про розлучення з Владом Кочатковим після 8 років шлюбу. Вона зазначила, що не даватиме коментарів на цю тему.
  • Згодом зірка все-таки повідомила, що офіційно розлучилась в грудні 2020 року. Та понад рік у подружжя були проблеми. Пара намагалась виправити стосунки з сімейним психологом.
  • Після болючого розставання Соломія Вітвіцька зізналась, що готова до нових стосунків, адже вірить у кохання. Її обранець має бути сильним та виваженим, а також з повагою ставитися до професії та публічності.