Українські артисти підтримують рідну землю в різних куточках світу. Виконавці виступають на благодійних концертах, мітингах, відвідують біженців.

Дивіться також Народ з Україною, – Джамала виступила на концерті в підтримку України в Грузії

Солістка Go_A в Італії

Солістка гурту Go_A побувала в Італії, де разом зі співачкою Gaia виконала пісню Джона Леннона – Imagine. Це сталося перед головним матчем між "Ювентусом" та "Інтером" у підтримку миру в Україні. Виступ Катерини Павленко переглянули близько 300 мільйонів людей у всьому світі.

Imagine – це всесвітньо відомий гімн миру, який в Росії не почули. У цей момент під час трансляції вимкнули звук. Ми привернули до цього факту увагу італійських журналістів, аби продемонструвати Європі масштаби російської пропаганди,
– зауважили представники гурту.


Катерина Павленко в Італії / Фото з інстаграму Go_A

Провідні італійські видання запросили Катерину на інтерв'ю та написали матеріали про цей перформанс, що дозволило розповісти правду про події, які відбуваються в Україні. Російська пропаганда намагається всіма можливими способами знецінити та перекрутити реальність.

Також Павленко взяла участь в акції на підтримку вимушених переселенців в Турині, яка відбулася на головній площі міста. Найцінніше, що маємо зараз – це здатність об'єднуватися та допомагати один одному, щоб наблизити перемогу.

Незабаром ми ще повернемось до Італії з концертами, аби не тільки зустрітись з нашими італійськими слухачами, а ще й зібрати кошти, які підуть на підтримку нашої армії й українців, що постраждали від війни,
– підсумували у публікації.


Катерина Павленко в Італії / Фото з інстаграму Go_A

Зверніть увагу! Син Джона Леннона – Джуліан днями вперше публічно виконав пісню батька Imagine. Раніше він пообіцяв, що заспіває лише в разі кінця світу, а зараз не зміг не підтримати український народ, який страждає від рук російських окупантів.