Італійська група Måneskin, яка стала переможцем на Євробаченні-2021, знялась для обкладинки глянцю Vanity Fair та дала відверте інтерв'ю. Найбільш ексклюзивними стали деталі особистого життя вокаліста гурту.

До слова Ірину Шейк і Каньє Веста бачили разом у Франції: пара спровокувала чутки про роман

Даміано Давид підтвердив роман

Журналісти поставили запитання музикантові про особисте життя. Він не назвав ім'я дівчини, але чітко дав зрозуміти, про кого йде мова. Таким чином він підтвердив роман.

Під моїм будинком вдень і вночі чергували папараці. Тому після чотирьох років стосунків я згадав її ім'я. Папараці все ще на місці, але, принаймні, мені більше не потрібно нічого приховувати,
– зізнався Даміано Давид.

Зазначимо, що артист пригадав про свою інстаграм-сторіз, яку поширив на особистій сторінці раніше. Тоді він опублікував миловидну світлину з коханою з підписом: "Через чотири роки вже можна сказати, правда?".


Даміано Давид і Джорджія Солері / Фото з інстаграм-сторіс Даміано

Чутки про роман з Джорджією Солері

  • Після перемоги Måneskin на Євробаченні преса активно почала цікавитися біографією соліста Даміано Давида. Деякі користувачі мережі й прихильники вважали, що музикант є геєм, через епатажний образ та поцілунки з іншими учасниками гурту.
  • Однак згодом виявилося, що співак вже чотири роки перебуває у романтичних стосунках з Джорджією Солері. Дівчина працює моделлю та знімається у рекламних роликах, пише вірші та є феміністкою.
  • Даміано підписаний на профіль коханої, як і вона на його. У своєму інстаграмі модель публікує сексуальні фото та результати модних зйомок.
  • Нещодавно Даміано та Джорджію сфотографували папараці під час прогулянки Римом. Пара раніше приховувала стосунки та не публікувала спільних фото.