Як наслідок, усі концерти гурту, заплановані на листопад і грудень, скасували. Йдеться про виступи у Гданську, Варшаві, Кракові, Познані та Вроцлаві.

Цікаво Анатолій Анатоліч спілкувався російською мовою на заході у США: як він пояснив свій вчинок

Соліст гурту "Пошлая Молли" перепросив за жарт

Кирило Блєдний перепросив за обурення польською мовою. Він записав звернення до слухачів гурту, у якому пошкодував про сказане.

Усвідомлюю, що ця сатира була вкрай невдалою та образила багатьох людей. Концерти у Польщі скасовуються. Слухачі, які придбали квитки, мені дуже шкода, що я підвів вас. І ще раз хочу принести свої щирі вибачення людям, яких зачепили мої слова,
– заявив артист.

Співак додав, що має незрозумілий всім гумор. Водночас артист зазначив, що засуджує агресію Росії проти України та болісно сприймає тогочасні події.

Я настільки заглибився у свій гумор, що стає незрозуміло, яка я людина і яка у мене позиція. У мене абсолютно проукраїнська позиція. Найбільше мені не хотілося б, щоб вам здавалося, що я "угараю" над трагедією. Я не "угараю". Я всі ці події дуже переживаю. Мої друзі, моя сім'я, дуже багато моїх знайомих перебувають в Україні, і я точно не бажаю їм зла. Як і нікому на цьому світі,
– сказав артист.

Кирило Блєдний перепросив за жарт про мову: дивіться відео онлайн

Як відреагували в мережі

Значна частина українців розкритикувала Кирила Блєдного за такі неоднозначну заяву.

  • "Клас. Круто. Тепер поляки ще більше ненавидітимуть українців, мовчу про прикордонників. І все через цю людину, яка ментально до України не має жодного відношення і навіть української мови не знає".
  • "Скасування концертів твого гурту – значно кращий рофл, ніж твої вис*ри, enjoy".
  • "Я поляк, вивчаю українську мову. Слухаю вашу музику вже кілька років (не слухаю нічого російськомовного вже півтора року). Ви мене не образили, але принесли мені велике розчарування і невимовно великий смуток. Подумайте, скільки шкоди ви завдали громадянам України – вашим співгромадянам, які ітак вже занадто багато страждають. Бажаю вам роздумів, розуміння і зрілості, особливо останнього".
  • "Чувак, ти – крінж року. Не ганьби нашу країну своїми жартами в бік партнерів, які усіма силами нам допомагають".
  • "Тю, так це був польсько-український рофл. Невже ти жартів не розумієш? До речі, всім раджу користуватись українськими авіалініями. А, сорі, всі аеропорти знищені Росією".

Що цьому передувало

  • Раніше Кирило Блєдний у своїх інстаграм-сторіс порадив полякам не говорити рідною мовою, а вчити російську мову. Також артист порекомендував Польщі "вступати до російської імперії".
  • Через деякий час співак виклав ролик у своєму інстаграмі, в якому зазначив, що його заява – це був жарт і відтворення образу російського імперця.