Як повідомляє видання "Дни.ру", цивільна дружина і продюсер Яковлєва Олександра Куцевол надала свідоцтво про шлюб. Родичі співака про це весілля нічого не знають.

Читайте також: У Росії помер син відомого режисера – Дмитро Соловйов

За словами племінниці Олега Тетяни Яковлєвої, Куцевол хоче таким чином залишити собі його квартиру. Адже, як повідомлялось раніше, Куцевол не має права на спадщину.

За день до вступу документа в силу Олександра надіслала нашому нотаріусу папір: мовляв, вона вже близько 5 років з Олегом в законному шлюбі. Щоправда, вони розписалися за кордоном,
– розповіла Тетяна.

На її думку, свідоцтво про шлюб фальшиве. У документі вказано, що пара взяла шлюб у Сербії в містечку з населенням 70 тисяч осіб.

Тетяні цей факт видається підозрілим, адже неподалік є Чорногорія, де співак мав квартиру. Тож навіщо було їхати у глухе село в Сербії. Окрім того, Куцевол не надала жодного фото з весілля

"Олег завжди говорив в особистих і публічних розмовах, що на Куцевол він одружуватися не має наміру. Можливо, звичайно, що Олег не хотів засмучувати прихильниць зміною в своєму сімейному статусі. Але родичам і друзям з "Иванушек" цілком міг розповісти", – додала племінниця покійного музиканта.

Олег Якловлєв з дружиною Олександрою Куцевол таємно одружилися

Олег Яковлєв з цивільною дружиною Олександрою Куцевол таємно одружилися​

Хто такий Олег Яковлєв? Це колишній учасник відомої російської поп-групи "Іванушки International". 29 червня 2017 року 47-річний співак пішов з життя після екстреної госпіталізації з двобічною пневмонією легень.