1 вересня 2021 року – щасливий та емоційний день для багатьох батьків, які вперше ведуть дітей до школи. Своїх нащадків у перший клас відвели зіркові батьки – зокрема, телеведуча та громадська діячка Маша Єфросиніна.

Радимо прочитати День знань 2021: зіркові батьки ведуть дітей до школи – яскраві фото

Маша Єфросиніна повела сина до школи

У перший клас пішов син Маші Єфросиніної та Тимура Хромаєва – Олександр. Батьки разом прийшли до школи, щоб підтримати хлопчика. Свято було дуже емоційним для зіркової матусі – вона не змогла стримати сліз.

Маша Єфросиніна зізналась, що коли вела сина у перший клас, хвилювалась набагато більше, аніж коли до школи йшла старша донька Нана.

Сльози переходять в істеричний сміх і назад! Нерви на межі!
– поділилась ведуча.

Стресу додало ще й те, що через зайнятість зірка зовсім не підготувала сина до школи. До того ж Олександрові не підійшло жодне нове взуття.


Маша Єфросиніна з чоловіком і сином у День знань 2021 / Фото з інстаграму ведучої


Маша Єфросиніна з сином у День знань 2021 / Фото з інстаграму ведучої


Маша Єфросиніна з сином у День знань 2021 / Фото з інстаграму ведучої

Реакція мережі

Юлія Саніна підтримала подругу та розповіла про свої емоції від свята: "Вітаю, все буде круто, а змінне взуття – не головне. Я теж в істериці вночі все відпарювала". Шанувальники знаменитості також діляться враженнями від фото та бажають успіху новоспеченому школяру.

  • "Сашко вищий за усіх! Вітаємо!";
  • "Вітаємо Сашка";
  • "Це так мило";
  • "Як це знайомо. Успішного польоту в країну знань";
  • "Вітаємо! Нехай навчання приносить лише радість".

Текст публікації Маші Єфросиніної

Наш з Тимуром Хромаєвим другий перший клас! Почуття гостріші та більш усвідомлені! Сльози переходять в істеричний сміх і назад! Нерви на межі! Вранці виявила, що піджак синові не відпарила, штани не підшила, змінку не зібрала (з цією зайнятістю). У три нових пари туфель не вліз – ну, ні разу ж не надів, а вже маленькі… Тимур сміється, Саню хвилює, коли його вже заберуть! Стрес, коротше...