Таку думку він висловив у коментарі відомому російському пранкеру Vovan’у, який представився головою МВС Арсеном Аваковим.

"Це не було інтерв'ю. Це була моя розмова 3 місяці тому зі студентами абсолютно на іншу тему. І це було запущено в необхідний момент. Я перед Вами хочу попросити вибачення. Хочу попросити вибачення перед усіма російськомовними людьми та тими, хто іншими мовами розмовляє. Перепрошую за себе і за тих, хто цього всього не зробив. Тих, хто був режисером цього всього", – наголосив митець.

На його думку, головною метою такої провокації було, щоб багато людей посварилися, зокрема і він з Арсеном Аваковим.

Читайте також: Аваков обізвав Скрипку після заяви музиканта про українську мову

Історії з гетто немає. Історія така, що я розповідаю завжди і моя думка не змінилося, що треба підтримувати українську мову. А коли якийсь анекдот, який в інтимі розповідається, і потім він виставляється в шапку і коли слова "гетто" там практично не було, і ще це виставляється в день народження Гітлера, тоді зрозуміло, яким є контекст і реалізація. Якщо мені в уста вклали ідею про гетто, отже можна підозрювати, що вже формується якась ідея табору створювати тощо,
– додав він.

Також, за його словами, це було зроблено відволікти увагу українців від якихось дуже важливих проблем, які сьогодні вирішуються під цим всім покровом.

"Судячи з того, що у мене був мільйон дзвінків саме з Росії з проханням про коментарі тощо, і активність в Україні є високою, натомість активність в Росії є такою, що там навіть посварилися всі артисти між собою. Для більшості, звичайно, я – ворог, сатана тощо. Але деякі стали на мій бік. І там просто така йде хвиля. І у нас теж дуже серйозна хвиля йде. І судячи з тієї кількості ботів, яка йде на Facebook у нас, їх там рази в три-чотири більше, ніж реальних постів. Тобто... це реально машина, яка працює", – зауважив музикант.

Читайте також: Як сайти з російської "фабрики тролів" видають себе за українські ЗМІ

Крім того, фронтмен ВВ наголосив, що до нього було багато дзвінків з Росії щодо заборони співачці Юлії Самойловій брати участь на Євробаченні, однак він всю цю ситуацію не хотів коментувати.

"Я йшов-йшов від цього, вони знайшли іншу штуку та скористалися цим. Насправді це був анекдот, який був в контексті взагалі іншої бесіди. Це я зі студентами розмовляв. Я пожартував про людей, які не вчать українську мову. А в загальному, йшлося про українську мову. Я ж не можу вплинути на закони, на розвиток російської та української мов. Це просто слова, які були сказані в полукамерной обстановці", – підкреслив Олег Скрипка.

Нагадаємо, нещодавно набула розголосу заява Олега Скрипки щодо тих людей, які не можуть вивчити української мови.

У зв’язку з такими словами в Росії розпочалася справжня істерика, натомість українська льотчиця Надія Савченко встала на захист митця.