Телеведуча наголосила, що під час вагітності набрала небагато, а після пологів їсти менше не стала. Вона має хороші гени та годує новонародженого сина грудьми. Оскільки цей процес забирає багато калорій, то знаменитість легко прощається з зайвими кілограмами.

До теми Василіса Фролова розповіла, як змінилось її життя після пологів

Я звикла їсти дуже багато. Вагітною я ні в чому собі не відмовляла, в пологовому будинку мене розбалували 6-разовим харчуванням, в солодкому я себе взагалі не обмежую,
– поділилася Василіса Фролова.

Останні тижні режим її харчування залишав бажати кращого. Вона вечеряла печивом і перекушувала багетом зі згущеним молоком. Аби "не скотитися у вуглеводну прірву", Василіса Фролова вирішила замовляти їжу додому, що вже дало вражаючий результат.

За два тижні ведуча схудла на 9 кілограмів. У неї 5 прийомів їжі на день. В її раціоні щодня різні страви зі свіжими овочами, м'ясом і крупами.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Василіса Фролова не приховує, що зараз вона "своєму роту не господиня", адже повністю залежить від примх первістка Родіона. Днями вона показала фото з першої прогулянки сина, які зворушили мережу.