Про це повідомляють на People.

За словами артистки, у 2016 році в Тіни Тернер був виявлений рак кишечника. Від хіміотерапії і променевої терапії вона була змушена відмовитись через важкі побічні ефекти. Через це у неї почалась ниркова недостатність. Її коханий чоловік – 62-річний Ервін Бах – неабияк її підтримав, віддавши їй свою нирку.

Читайте також: Селена Гомез зі сльозами на очах розповіла важку операцію з пересадки нирки

Минулого року Тернер таємно від громадськості перенесла операцію з трансплантації нирки. Але після цього у співачки почалися нові проблеми – спроби відторгнення організмом нового органу. Хоч Тіна Тернер досі бореться з хворобою, її чоловік досі намагається у всьому підтримувати кохану.


Тіна Тернер та Ервін Бах

Варто додати, що Тіна Тернер познайомилась зі своїм чоловіком ще у 1985 році, але одружились вони лише у 2013-му, колу їй було 73 роки. Багато ЗМІ поширювали інформацію про те, що Ервін Бах одружився на Тіні лише заради грошей та славі, але нова інформація про донорство тепер підтверджує протилежне.


Нова книга Тіни Тернер "Моя історія кохання"

Нагадаємо, що 3 липня 2018 року старший син Тіни Тернер – 59-річний Раймон Крейг – покінчив життя самогубством. Його прах зірка розсипала над океаном.