Син Єлизавети II принц Уельський та герцогиня Корнуольська днями прибули до Канади. Вони приїхали в Оттаву, де мали кілька важливих зустрічей.

До теми Єлизавета II відвідала кінне шоу до її платинового ювілею: фото королеви з червоної доріжки

Принц Чарльз підтримав український народ

Принц Чарльз та Камілла відвідали службу в Українському православному соборі Успіння Пресвятої Богородиці в Оттаві. Герцогиня одягнула блакитне пальто, а принц – синій костюм. На їхніх вбраннях були сині стрічки навколо жовтого соняшника, що також засвідчувало підтримку Україні.

Королівська сім'я також поспілкувалась з українцями, які втекли від війни. В одній з розмов Камілла сказала: "Ми за вас".

Глибоко в наших думках ми з народом України. У Канаді проживає 1,4 мільйона людей українського походження – третє число у світі за чисельністю населення України. Для мене була честь сьогодні провести час з багатьма з вас,
– підписав фото з собору принц Чарльз.


Королівське подружжя в соборі / Фото з твітера Клеренс-гаузу

Також в Оттаві принц Чарльз зустрівся з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Політик ділився враженнями від зустрічі: "Я вперше зустрів принца Уельського, коли мені було дев'ять років. Відтоді ми зустрічалися ще багато разів, і його відданість Канаді, канадцям і побудові чистішого майбутнього ніколи не змінювалась. Ваша Королівська Високосте, ласкаво просимо назад до Канади".


Трюдо і принц Чарльз / Фото з твітера

Нагадаємо, ще 2 березня герцогиня Камілла та принц Чарльз навідались до Українського католицького собору Святого Сімейства в Лондоні, висловивши свою підтримку українській громаді.