57-річна супермодель Сінді Кроуфорд розповіла про одне з інтерв'ю, яке було для неї дуже дискомфортним. У 1986 році вона взяла участь у "Шоу Опри Вінфрі".

Цікаво Майлі Сайрус вперше за 10 років кардинально змінила імідж: який вигляд має артистка

Сінді Кроуфорд звинуватила Опру

На той час Сінді Кроуфорд було 20 років. Опра Вінфрі попросила її встати та продемонструвати свою фігуру. "Це те, що я називаю тілом", – коментувала ведуча.

За словами моделі, вона відчула себе "об'єктом" чи "дитиною", яку начебто не сприймали серйозно. Сінді Кроуфорд зауважила, що на той момент не відчула об'єктивізації.

Але коли я переглянула відео зараз, я подумала, що це дійсно ненормально,
– зауважила супермодель.

Опра Вінфрі наразі ніяк не прокоментувала ці заяви Сінді Кроуфорд. Але користувачі помітили, що цей випуск був видалений з мережі.

Найскандальніші інтерв'ю зірок

  • Девід Леттерман переступив межу, коли у 1999 році брав інтерв'ю в Дженніфер Еністон. Він поклав собі до рота пасмо волосся акторки. Зірка скрикнула та відсахнулась, а згодом була змушена витирати волосся серветкою від слини.
  • Тейлор Свіфт мало не розплакалась на інтерв'ю в Еллен Дедженерес у 2013 році. Ведуча показувала фото зірки з чоловіками та запропонувала їй дзвонити в дзвінок кожного разу, коли та побачить колишнього. Тейлор відмовилась, тому Еллен забрала дзвоник та робила це сама, поки не довела зірку до сліз.
  • Брітні Спірс розплакалась на інтерв'ю у Даян Соєр у 2003 році. Ведуча розпитувала її про сексуальне життя та стосунки з Джастіном Тімберлейком після того, як пара розійшлась. Даян тиснула на співачку, вимагаючи почути ствердну відповідь на запитання щодо зради.