Суть проекту: група молодих музикантів та арт-менеджерів із Німеччини та України візьмуть участь у тижневій програмі обміну у кожній із країн. Музиканти будуть навчатись правильному музичному продюсуванню та запису пісень, побудові захоплюючих живих виступів, зустрінуться зі спеціалістами із захисту авторських прав на свою музику. Арт-менеджери в цей час будуть займатись повною адміністративною підтримкою проекту, отримають цінний досвід роботи в міжнародній логістиці та менеджменті, зустрінуться з букерами та менеджерами закордонних концертних залів та отримають перші міжнародні знайомства для організації проектів і закордонних турів своїх артистів. В кінці кожного блоку навчання учасники мають підготувати живий виступ для шоукейсу на двох фестивалях – у Дрездені (червень 2017) та у Кам’янець-Подільському (вересень 2017).

Хто може подати заявку на програму?
1. Українські музиканти до 35 років включно. Жанр не має значення. Головні критерії:

– бажання взяти участь у міжнародній програмі обміну та бути готовими знаходити порозуміння з незнайомими людьми з інших країн;
– індивідуальність та креативність, тому що прийдеться працювати не зі своїм гуртом, в іншій країні і, можливо, у стресових ситуаціях;
– наявність закордонного паспорту та можливість узяти участь в обох частинах програм (червень 2017 – в Німеччині, кінець серпня-початок вересня – в Україні).


2. Українські арт-менеджери. Бажаний невеликий досвід роботи в культурних проектах та знання англійської/німецької мов. Головні критерії:

– попередній досвід та мотивація;
– наявність закордонного паспорту та можливість узяти участь в обох частинах програм (червень 2017 – в Німеччині, кінець серпня-початок вересня – в Україні).

Як подати заявку?
Залишити свою заявку у коментарях до анонсу на офіційній сторінці RespublicaFEST у Facebook.

Музиканти в заявці мають вказати:
1) на якому інструменті грають та/чи співають;
2) три живі та/або студійні записи, які найкраще охарактеризують їхню творчість;
3) декілька речень про те, як дана програма допоможе їм реалізувати свій творчий потенціал та які наступні кроки у творчому розвитку аплікант прагне здійснити завдяки програмі.

Арт-менеджери в заявці мають вказати:
1) попередні проекти, в яких працювали/волонтерили та які обов’язки виконували;
2) знання іноземних мов;
3) декілька речень про те, як дана програма допоможе їм реалізувати свій творчий потенціал та які наступні кроки у розвитку себе як арт-менеджера аплікант прагне здійснити завдяки програмі.

Дати прийому заявок: 24 квітня – 13 травня 2017
Результати: 15 травня 2017

Як будуть визначені учасники програми?

Перший етап: організаційний комітет RespublicaFEST обере 20 найкращих заявок від музикантів для участі в проекті.
Другий етап: компетентне незалежне журі, що буде складатись із редакторів українських музичних видань, із 20 запропонованих обере 6 учасників-музикантів, які й візьмуть участь у програмі.
Двох арт-менеджерів для проекту організаційний комітет RespublicaFEST обере самостійно, враховуючи досвід та мотивацію аплікантів.

Проект реалізується за підтримки Фонду "Пам'ять, відповідальність та майбутнє" (EVZ) в рамках підтримки проектів програмою "MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді", Міністерством закордонних справ Німеччини та Фондом Роберта Боша.