Більшість українських знаменитостей та прості українці розірвали зв'язки з Росією та її мешканцями. Так само зробив і лідер гурту O.Torvald Женя Галич.

До слова Російські ракети влучили в рідний двір Василіси Фролової в Харкові: "Не можу це прийняти"

Женя Галич про друзів з Росії

Виконавець розповів, що більше ні з ким не спілкується. Тим, хто намагався виправдатись – Женя запрошував до України.

Я ні з ким не спілкуюся. Дехто намагався мені писати, виправдовуючись, що ми не винні і не все так однозначно. І я запросив їх приїхати й подивитися на власні очі, що відбувається. Я хочу, щоб кожен із них побачив, як над тілами своїх померлих синів плачуть мами. Скільки дітей убито… Дуже хочеться, щоб вони все це побачили на власні очі і потім сказали, що не все так однозначно,
– сказав Женя Галич.

Фронтмен рок-гурту припустив, що на росіян справді вплинула щоденна пропаганда. Він додав, що ті, хто насправді проти війни – виїхали з Росії багато років тому.

"Я не беруся судити про те, наскільки вони були зіпсовані й чим. Мені здається, що це виховання, щоденне отруєння пропагандою, вкидами. Але насправді я інколи їх виправдовую, але більше не буду. Ті люди, які хотіли щось змінити, не хотіли воювати, мають якийсь стержень всередині, вони давно не живуть на території Росії. В злочинному режимі серед такої влади 20 років мовчати, нічого не говорити – неможливо. Або ти нелюд, або ти там не живеш".