Девон Мюррей став батьком вперше

Навесні 2020 року стало відомо про те, що зірка "Гаррі Поттера" Руперт Грінт вперше став батьком. Услід за ним первісток народився в актора, що зіграв у знаменитому фільмі роль Шеймуса Фінігана – Девона Мюррея. Про це він повідомив сам на сторінці в інстаграмі.

Не пропустіть Емма Стоун вагітна первістком

Ірландський актор оприлюднив фото, де здалеку показав новонародженого сина, який солодко спав. Так, 2 січня 2021 року в Девона Мюррея та його дівчини Шеннон Маккефрі Квінн народився хлопчик, якого назвали Купер.

2 січня 2021 року моє життя змінилося назавжди. Шеннон народила нашого прекрасного маленького хлопчика Купера Майкла Мюррея вагою 2,7 кілограми,
– написав Девон Мюррей під фото.


Перше фото сина Девона Мюррея / Instagram / @devonmurrayofficial

Новоспечений зірковий татусь додав, що пологи були довгими, а останні їхні хвилини – важкими. Але і він, і його кохана почуваються добре.

"Я захоплений Шеннон, і тепер вона мій герой. Я так пишаюся нею за все, що їй довелося пережити. Не можу дочекатися, коли вони обидва опиняться вдома. Я буду любити вас обох вічно до останнього подиху", – зворушливо висловився Девон Мюррей.

Варто додати, що Девон Мюррей та його кохана Шеннон зустрічаються з 2018 року. Про її вагітність чоловік повідомив у липні цього року. Девон Мюррей – ірландський актор, що зіграв роль друга Гаррі Поттера, Шеймуса Фінігана.


Кадр з фільму "Гаррі Поттер і філософський камінь" / Фото з відкритих джерел