Одна з найвисокооплачуваніших акторок США все-таки готується стати мамою. На сторінках видання The Daily Mail з'явилися фотографії, де Емма прогулюється у вбранні, яке гарно підкреслило її особливий стан.

Читайте також Зіркові весілля 2020: які знаменитості одружилися цього року

Емма Стоун вагітна

Папараці вдалося сфотографувати 32-річну оскароносну акторку під час прогулянки з подругою. Зірка вийшла на вулиці Лос-Анджелеса 30 грудня. Її одяг не приховував чималого вагітного животика.

Для Емми та її чоловіка Дейва Маккарі ця дитина стане першою. Зазначимо, пара заручилася в грудні 2019 року, а в вересні 2020 року в ЗМІ з'явилися новини про те, що закохані таємно одружилися. Наразі Емма та Дейв офіційно не підтвердили цієї інформація. Також знаменитість сама досі не оголосила про те, що зовсім скоро стане мамою.

Що відомо про стосунки Емми Стоун та Дейва Маккарі

Роман американського коміка, письменника та режисера шоу Saturday Night Live Дейва Маккарі та актори Емми Стоун розпочався три роки тому. Проте закохані не розповідали про свої стосунки офіційно.

Пара вирішила підтвердити чутки про історію кохання під час спільного виходу. Це сталося на премії SAG Awards у Лос-Анджелесі. Наприкінці 2019 року Дейв освідчився коханій. Про це чоловік розповів у соціальних мережах. Новоспечене подружжя тримає щастя подалі від сторонніх очей і не ділиться подробицями особистого життя. .