Акторка дала коментар для популярного шоу "Доброго ранку, Америко". Догерті заявила, що поки триває лікування, вона не відмовлятиметься від друзів, сім'ї, улюбленої роботи.

Читайте також Зірка фільму "Диявол носить Prada" зізнався, що три року тому боровся з раком язика

Шеннен Догерті про боротьбу з раком

Вже декілька років Шеннен наполегливо бореться з онкологією. У цей час вона перебуває разом з друзями, рідними. А також продовжує працювати в кіноіндустрії.

Багатьох людей, у яких діагностують четверту стадію раку, ніби списують з рахунків. Думають, що вони не можуть працювати взагалі або в повну силу. Але це брехня,
– заявила Догерті.

Акторка додала, що робота в кіноіндустрії є найкращою в її стані: "Це те, про що я дійсно хотіла б, щоб люди припинили говорити і дали нам шанс довести, що вони помиляються".

Хвороба Шеннен Догерті

  • Онкологію діагностували в акторки у 2015 році.
  • Декілька місяців вона перебувала на лікуванні, почалася ремісія.
  • У лютому 2020 року Догерті в одному з інтерв'ю зізналася, що змушена повернутися до лікування. Лікарі діагностували четверту стадію раку молочної залози.
  • Та Шеннен навіть не думала опускати рук. Вона вірить лише в найкраще й прагне донести, що за будь-яких життєвих обставин не можна припиняти боротьбу.
  • У вересні 2020 року акторка розповідала, що хоче залишити прощальні листи та відеозаписи для рідних, проте наразі не може змусити себе зробити це.