Зірка серіалів "Всі жінки – відьми" зізналася, що хвороба прогресує. Рак поширився на її кістки. Шеннен Догерті запевнила, що на цьому її боротьба не зупиниться.

До слова Мінус 15 кілограмів, – MELOVIN розповів, як невиліковна хвороба змінила його життя

Шеннен Догерті про боротьбу з раком

Я не хочу вмирати. Я ще не перестала жити. Я ще не перестала любити. Я не перестала творити. Я ще не перестала сподіватися на те, що все зміниться на краще. Я просто ще не закінчила,
– поділилась знаменитість.

Акторка зауважила, що хвороба змусила задуматися її про глибинні цінності та мету життя. Її також дивує те, що досі немає ліків проти раку.

"Коли ви запитуєте себе: "Чому я? Чому я захворіла на рак?", а потім "Чому мій рак повернувся? Чому я на четвертій стадії?". Це змушує вас шукати велику мету в житті. Для мене безумство, що в нас досі немає ліків", – додала Шеннен Догерті.

Зірка зазначила й те, що суспільству не варто одразу "прощатися" з людьми, які борються з онкологією. Рак не завжди означає, що людина не може ходити, їсти чи працювати. Часто все зовсім навпаки.

Ми енергійні люди, і в нас зовсім інші погляди на життя. Ми люди, які хочуть працювати, радіти життю і продовжують рухатися вперед. Мій найкращий спогад ще попереду. Я молюся. Я прокидаюся і лягаю спати, дякуючи Богові, молюся про речі, які для мене важливі, і не прошу занадто багато,
– розповіла Шеннен Догерті.

Акторка бореться з хворобою близько 8 років

У Шеннен Догерті виявили рак у 2015 році. Тоді їй зробили операцію з видалення молочної залози. Також зірка пройшла хімієтерапію й променеву терапію.

У 2017 році акторка потішила новиною про ремісію. Але через 2 роки рак повернувся та прогресував. Цього року стало відомо, що метастази вже у мозку.