Про це активіст написав у соцмережах, передає "Форпост".

Читайте також: Українські зірки заспівали у рекламі для Росії

За його словами, Монатік активно гастролює територією Росії та навіть там знімається у рекламі.

"Співачок Монатік активно гастролює Україною та навіть буде давати концерти в Тернополі (вже є афіші). У Львові він безперечно не буде давати своїх меншовартісних концертиків (наше патріотичне середовище не дозволить)", – зауважив Окопський.

Крім того, представник націоналістичного руху закликав "свідомих тернополян, франківчан та свідомих українців по всій Україні не допускати у своїх містах шабаші такого роду запроданців ("Время и стекло", MOZGI, LOBODA та іншої шушери)".

Я розумію, що це важко, це набридло робити, це провокує певні збурення і напругу. Але сидіти в мокрих окопах місяцями також не надто приємне явище. Набагато зручніше сидіти вдома та кидати у Facebook патріотичні постики та картинки, кричати "Путін – х**ло". Але якщо ми – не в окопах, то маємо захищати наші моральні та ціннісні кордони тут, на місці. Бо, коли сьогодні ми закриємо очі на таку поведінку "наших" псевдоартистів, то завтра не матимемо морального права звинувачувати владу у співпраці з ворогом,
– зауважив активіст.

Керівник Економічного бойкотного руху у Львові Олег Радик, зі свого боку, заявив, що "Монатіка у Львові не буде, допоки той не визнає привселюдно окупанта окупантом".

Читайте також: "Будемо валити зі зброї": націоналісти збираються заблокувати вечір журналіста Гордона у Львові

Додамо, що квитки на найближчі концерти співака вже можна придбати у Черкасах, Запоріжжі, Одесі та Києві.

До слова, наразі на сторінці у Facebook Окопського інформації про концерт Монатіка у Львові у вільному доступі немає.

Нагадаємо, 7 жовтня 2017 року у Львові активісти зірвали концерт Сергія Бабкіна, якого звинувачують у гастролях Росією, дійшло навіть до сутичок. Активісти оприлюднили аудіозапис розмови з Бабкіним, де він відмовився визнавати Росію агресором, проте перед публікою, яка зібралася на концерт у Дніпрі, музикант таки визнав сусідню країну агресором.

Згодом, на початку березня 2018 року, активісти вже влаштували теплий прийом Ірині Білик. Активісти, зокрема, зайшли до гримерки співачки та вимагали у неї визнати Росію країною-агресором та окупацію Криму.