7 жовтня у Львові активісти зірвали концерт Сергія Бабкіна, якого звинувачують у гастролях до Росії, дійшло навіть до сутичок. Організатори концерту заявили, що усім, хто придбав квитки на концерт, обіцяють повернути гроші уже в понеділок, 9 жовтня.

Читайте також: Бабкін прокоментував свої гастролі в Росії та окупованому Криму

Представник Добровольчого Руху ОУН Антон Петрівський оприлюднив аудіозапис розмови з музикантом Сергієм Бабкіним. Петрівський заявив, що змушений був оприлюднити аудіо, оскільки виконавець збрехав у дописі, опублікованому на офіційній сторінці.

За словами активіста, ще за місяць до концерту у Львові представники руху дзвонили організаторам заходу з проханням записати офіційну заяву Бабкіна про те, що він більше не гастролюватиме Росією та на окупованих територіях, а також назве РФ країною-агресором.

Протягом місяця активісти відповіді так і не отримали, та за день до концерту, 6 жовтня, Сергій Бабкін сам зателефонував Антону Петрівському.

Я не боюся заявити на камеру, що Росія є агресором. Якщо я так думаю – відверто, щиро, всім серцем, усією душею – то я зараз запишу таке на телефон. Але якщо я так не вважаю і в мені щось опирається – я не можу цього сказати,
– зізнався музикант в розмові.

Далі – слухайте аудіозапис розмови Сергія Бабкіна з активістом.

Нагадаємо, Сергій Бабкін, якому закидають виступи у Росії, після зірваного концерту у Львові вирішив скасувати концерт ще у Тернополі.