Клiп гурту BRUTTO "Годзе":

Читайте також: Brutto презентували запальний та гарячий кліп на вірш Жадана

Режисером нового кліпу став Дмитро Авдєєв, який також працював над відео на пісні "12 Обезьян", "Вечірнє сонце" і "Чайка". Зйомки відбувалися на пляжі під Одесою.

Усі три головні ролі зіграли члени родини фронтмена BRUTTO – сам Сергій Міхалок, його дружина Світлана Зеленковська і син Макар.

Автор слів – білоруський поет Янка Купала.

"Годзе" – це наш маленький родинний "Улісс". Макарка з’явився на світ майже одночасно із BRUTTO і деякі ідеї та смисли колективу є для нас особистими, майже сакральними,
– каже Міхалок.

"Годзе" – заключна пісня альбому "Рокі". У кліпі використана не оригінальна версія треку, а оновлена. Автором нового аранжування став український композитор Роман Григорьєв, відомий роботою над оперою IYOV.

Зараз гурт BRUTTO перебуває у українсько-білоруському турі на підтримку альбому "Рокі". Завершальне шоу відбудеться 18 листопада в київській Stereo Plaza.

BRUTTO – білорусько-український гурт, заснований у 2014 році після розпаду формації "Ляпис Трубецкой". Зараз на рахунку команди три повноформатних альбоми, виступи на закордонних фестивалях і кілька турів Україною.