Режисером нового кліпу Brutto став Андрій Давидовський. Це вже не перша спільна робота режисеру та гурту. Раніше Давидовський знімав кліпи на пісні "Гири", "Родны край" та "Olympia", а також lyric-відео на пісню "Черный обелиск.

Читайте також: Люди масово впали на коліна. На концерті в Білорусі вшанували бійців АТО

"Ми з BRUTTO зробили перекур перед масштабним туром "РОКI". Згадали дворово-хуліганську юність, романтику неформальних тусовок, перші кроки в рок-музиці. Сергій Жадан та Давидовський добре знають, що таке тусовки 90-х. Вони – олдові та трушні учасники цих незабутніх шабашів та панківських оргій", – розповів лідер гурту Сергій Міхалок,.

Загалом, анархо-синдикат BRUTTONOSTRA вчора, сьогодні, завтра! Даємо жару! Шкода тіьки, що “найгарячіше” довелося вирізати через цензуру.»

Кліп знімався в Києві протягом двох днів. Основною локацією стало приміщення покинутої психічної лікарні.

BRUTTO дають по-справжньому прикурити. Найбільш щемка й пронизлива пісня з нового альбому. Історія про щасливе дитинство, з якого виростають усі наші шкідливі звички. Драйвово, як і повинно бути в дитинстві,
– прокоментував Жадан.

Після активного фестивального сезону, пiд час якого, BRUTTO зіграли на угорському фестивалі SZIGET, гурт відправляється у великий тур на пiдтримку нового альбому "РОКI" по 23 містам України. Фінальний концерт заплановано на 18 листопада в Києві.

Brutto – "Папяроска": дивіться відео