Безліч зірок українського шоу-бізнесу вже встигли відпочити за кордоном і повернутися в Україну. Натомість Сергій Притула лише відправився на сонячний курорт. Після відпустки в Карпатах ведучий з дружиною і дітьми полетіли в Об'єднані Арабські Емірати.

Читайте також Лижі, купання в басейні та сноуборди: як проводять зимовий відпочинок українські зірки

Сергій Притула відпочиває в Дубаї з сім'єю

Знаменитість зізнався, що через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження понад рік не виїжджав за кордон. Однак в лютому все ж наважився на сімейну відпустку.

Сергій Притула зізнався, що перед вибором курорту радився з друзями, який напрямок нині краще обрати. Ті нібито наполягали на Мальдівах та Омані, однак ведучий зупинився на Дубаї. Проте в дописі запевнив публіку, що відпочиває в Залізному Порту, що на Херсонщині.

Попитались у друзів, які зараз напрямки є популярними. Одні "топили" за Мальдіви. Інші сказали, що дуже цікаві враження можуть бути від Оману! Але мені здалося, що вони мене тролять, тому, як бачите, ми з сім'єю обрали Залізний Порт,
– з гумором написав шоумен.

За добу пост Сергія Притули прокоментували понад тисячу користувачів. Всі вони оцінили гумор зірки та підтримали його, "здивувавшись", як розбудували Залізний Порт.

  • А я то думав, де ж такий крутий готель побудували, а то Залізний Порт;
  • Бажаю вам, Сергію, нормальну "зарплатню", щоб кожного року дозволяти собі "Залізний Порт";
  • А ще кажуть, що нічого не будується. А он як Залізний Порт відбудували;
  • Я відразу подумав Лазурне;
  • Ніколи не був у Залізному Порту, але тепер є бажання відвідати;
  • А я так дивлюсь, що Залізний Порт так змахує на Дубаї.

Фото Сергія Притули з донькою в Дубаї

Допис ведучий доповнив зворушливим фото з 3-річною донечкою Соломією. Вони позували на тлі відомого 5-зіркового готелю Бург-ель-Араб, який і "видав" справжнє місце відпочинку шоумена. Сергій Притула постав у шортах з оголеним торсом, а на руках тримав крихітку в суцільному синьому купальнику з зірочками та капелюсі.

Соломія не приховувала свого щастя від відпочинку посеред зими й весело махала руками. У кадрі зірка з'явився лише з донькою, однак, схоже, дружина Катерина та син від першого шлюбу Дмитро також відправились на відпочинок у Дубаї.

Хто з українських зірок нещодавно відпочивав за кордоном:

  • Співачка Ірина Федишин з чоловіком і синами нещодавно повернулася з Домінікани. Вони встигли провести ранок у горах, відвідати місто мільйонерів, пограти в гольф і насолодитися океаном.
  • "Холостячка" Ксенія Мішина з сином Платоном, коханим Олександром Еллертом і його донькою Елею також відпочивали в Домініканській Республіці.