Завершився ще один навчальний рік. Школярів відправилися на довгоочікувані літні канікули й тепер мають можливість більше часу провести з батьками та набратися сил для продовження навчання у вересні. А батьки невпинно діляться у соціальних мережах успіхами нащадків.

Цікаво Щоденник на стіл: українські зірки показали свої фото в шкільні роки

Сергій Притула про успіхи сина в навчанні

Шоумен опублікував на особистій сторінці у фейсбуці фото щасливого Дмитра, який тримає в руках табель та похвальний лист за відмінні успіхи в навчанні. Хлопець закінчив 7 клас і потішив тата чудовими результатами.

Ти, коли позаду стробоскоп з навчання онлайн та офлайн, а попереду 3 місяці безтурботності, забавляння сестер, мандрівок Карпатами й поїдання полуниці, суниці, смородини, порички, аґрусу, вишні, черешні, ревеню, кізилу і бабусі. До зустрічі у 8 класі!
– підписав світлину Притула.

Чоловік поділився фотографією й в інстаграмі. Там він зробив селфі в дзеркалі разом із сином та донькою Соломією. Усі ніжно обіймали один одного та щиро усміхалися.

Дмитре, ти не лише старший брат, а й приклад для наслідування! Дякую, що формуєш орієнтири для сестер! Вітаю з закінченням навчального року! Нехай канікули будуть веселими та насиченими!
– звернувся зірковий татусь до первістка.

Додамо, 25 травня 2021 року Сергій Притула приголомшив новиною про народження третьої дитини. Його друга дружина Катерина народила доньку. Дівчинку назвали Стефанією.