Сергій Круценко пішов з життя у віці 55 років. Джамала розповіла, що під час війни Круценко залишався в Києві, ховався у бомбосховищах. Насамперед його хвилювала безпека музичного матеріалу, а також він опікувався незрячою мамою та дітьми.

Дивіться також Аліна Шаманська розлучається з Ханумаком після фото, де він "треться геніталіями" з іншою

Що про смерть Круценка каже Джамала

У зворушливому дописі Джамала повідомила, що в неї сталося горе. Помер її друг, композитор, аранжувальник, оркестровщик, поет, режисер, оператор та батько. Півтора року Джамала та Сергій працювали над масштабним проєктом, який поза межами стандартних рамок музичного твору.

І тільки з ним я могла бути в творчості на всі 100% та 24/7. Та що там… Просто бути музикою, ввесь час поряд з ним. Він справді справжній геній. Слухати, творити, розчинятися в процесі та сперечатися, але з такою пристрастю! Ми були залежні від того, що скоро має з'явитися,
– поділилася артистка.

Хоча Сергій помер не на фронті, Джамала вважає, що у його смерті винні російські окупанти, бо вони забирають не лише життя, а руйнують психологічне та фізичне здоров'я. Терористи вбивають нас морально. А тим, хто чуйні, це складно дається.

Композитор залишався в Києві, працював між виключеннями світла, ховався в бомбосховищі. Джамала зізналася, що першою людиною, якій вона зателефонувала 24 лютого, був саме Сергій.

Він сказав мені: "Ти не повіриш. Перше, про що я подумав – це про те, що потрібно дістатися до твого альбому. Коли буде момент, пробиратимусь до нього". Він дуже хвилювався. В прямому сенсі, ховав від бомб ввесь матеріал, всю мою музику. І мав завантажити це все з поганим зв'язком, щоб перекинути на жорсткі диски та файлообмінник. Він розповідав, як залишав будильник на кожні 2 години для того, щоб керувати завантаженням… Два тижні поспіль,
– розповіла Джамала.

Також Сергій хвилювався за дітей, яких потрібно було вивезти. За маму, якій 83 роки і вона повністю незряча. Джамала не може передати весь той біль, який відчуває зараз, адже втратила дуже близьку по духу людину.

Сергійку, я обіцяю тобі завершити нашу роботу та хочу, щоб твоє ім'я звучало по всьому світу. Без тебе б нічого не вийшло,
– підсумувала Джа.

Для перегляду всіх фото гортайте направо:

У коментарях колеги Джамали висловлюють співчуття.

  • Alyona Alyona: "Джа, тримайся. Світла пам'ять".
  • Даша Малахова: "Знали. Один з найкращих друзів мого тата. Дуже важкі часи".
  • "Мої співчуття. Велика втрата".
  • "Щирі співчуття. Світла пам'ять".
  • "Співчуваю. Дуже шкода".