Сніжана Бабкіна пояснила, чому артист співає російськомовні пісні в Америці. Цікаво, що дехто з підписників співака навіть припустив, що Бабкін виїхав до США назавжди.

Цікаво З патріотичним сенсом: Сергій Бабкін похизувався новим тату, яке набив у США

Шанувальники в коментарях в інстаграмі продовжують критикувати артиста:

  • "Навіщо ви розмиваєте українську ідентичність, виконуючи пісню російською? Що мають думати про нас американці і канадці, коли ви приїжджаєте в їхні країни у розпал повномасштабної війни і співаєте мовою загарбника? І не треба прикриватися хлопцями на фронті. Вони на фронті, ви – ні".
  • "Чому ви співаєте мовою окупантів?"
  • "Ви видаляєте коменти про те, що продовжуєте виконувати свої пісні мовою окупанта? Хто ваша ЦА? Люди, що не розуміють української?"
  • "Будь ласка, не співайте пісень російською мовою! Час змін настав 24 лютого, але для вас певно ні, що є сумно!"

Сам Бабкін ніяк не коментує хейт щодо російськомовних пісень. Тож, за нього заступилася дружина Сніжана.

Вона пояснила, що гурт "5'nizza" та Сергій Бабкін – це зовсім різні музичні проєкти, які мають свій репертуар. Так, колектив гурту не виконує україномовні треки, адже практично всі їхні пісні написані російською. Водночас сам Бабкін співає українською.

І оскільки зараз благодійний тур саме у 5'nizza, то на сцені лунає репертуар гурту, а це у 90% випадків російськомовні треки.

Як менеджер гурту 5'nizza я можу відповісти. Гурт "5'nizza" і творчість Сергія Бабкіна – це різні творчості. Пісня "Солдат" у 5'nizza і пісня "Солдат" у Бабкіна – це різні пісні. 5'nizza не виконує українськомовного "Солдата", Бабкін не співає російськомовного,
– заявила Сніжана.

Також дружина артиста прокоментувала, чому Сергій Бабкін не реагує на хейт, який розгорівся довкола нього. За її словами, у нього немає на це часу, адже він займається благодійними концертами.

"У хлопців немає часу виправдовуватися перед вами, тому що свій час вони проводять з користю для ЗСУ", – наголосила Сніжана.


Сніжана Бабкіна заступилася за чоловіка / Скриншот

Раніше Сергій Бабкін зазначав, що гроші з концертів надсилає на допомогу 127-й Окремій бригаді ТрО у Харкові, з якими вже довго співпрацює.

До слова, один з концертів гурту 5'nizza у США відвідав переможець "Холостячки" Олександр Еллерт. Комік розкритикував артистів за виконання пісні "Солдат". По-перше, дует співав хіт російською мовою, а їм підспівували слухачі, серед яких були й росіяни. По-друге, на думку Еллерта, ця пісня недоречна, адже артисти – не солдати.

Сергій Бабкін заспівав російською: дивіться відео онлайн