Нова пісня матиме назву "2Steps", що в перекладі означає як "Два кроки". В анонсованому уривку чути слова, які виконує Тарас Тополя з гурту "Антитіла": "Сирени обірвали наш сон, у дві валізи – все минуле – go go. Ти за кермом, невідомий, всі нерви в кулак..."

Читайте також Лідер "Антитіл" влучно порівняв відмову виступити з Едом Шираном і безсилля НАТО

На заставці спільної пісні Еда Ширан та "Антитіл" зображене червоне полотно з вкрапленнями чорної, синьої та жовтої фарб, а також синьо-жовтий метелик, який змахує крильми. Запис пісні відбувався на студії Atlantic Records UK, ймовірно, українці працювали дистанційно.

Українські музиканти опублікували анонс ввечері 28 квітня в інстаграмі з лаконічним підписом:

"Ed Sheeran feat Antytila – 2Steps. Сирени обірвали наш сон… May 2nd. Stay tuned!".

Фрагмент нової пісні Еда Ширана та гурту "Антитіла" – 2Steps: відео онлайн

Ед Ширан теж прокоментував реліз нової пісні, запланованої на 2 травня, у своїх інстаграм-сторіз:

Впродовж кількох наступних тижнів будуть кілька неймовірних версій пісні "2Steps" з усієї земної кулі. Почнемо з України за участю гурту "Антитіла". Тримайте руку на пульсі кожного понеділка, середи та п'ятниці протягом травня,
– написав Ед.


Ед Ширан записав спільну пісню з "Антитілами" / Фото з інстаграм-сторіз артиста

  • Зазначимо, що гурт "Антитіла" мав виступити на масштабному телемарафоні у Великій Британії 29 березня, де збирали кошти на гуманітарні потреби українців. Там же виступив Ед Ширан, який охоче погодився на пропозицію українських музикантів зіграти разом. Проте організатори концерту відмовили у виступі "Антитілам", адже ті воювали тоді у складі київської територіальної оборони та тримали в руках зброю.