Про це пишуть на сайті видання.

Що цікаво, інтерв'ювала артистку Кетрін Ленгфорд – зірка серіалу "13 причин чому", який раніше продюсувала Селена. Автором ефектного фотосету поміж шалених мотоциклів став фешн-фотограф Алексі Любомирський.

Читайте також: Селена Гомес не спілкується з матір'ю через Джастіна Бібера, – ЗМІ


Селена Гомес для Harper's Bazaar

В інтерв’ю 25-річна зірка зазначила, що її кумиром серед акторського складу в Голлівуді вже давно є Меріл Стріп, а серед свого гардеробу вона найбільшої уваги приділяє сумкам та взуттю. Артистка також додала, що латиномериканцям доводиться дуже нелегко, так як проблема расизму насправді широко поширена до сьогодні. Тому вона старається максимально розділяти кар'єру і походження, щоб люди її не судили за зовнішнім виглядом.

Селена також поділилась й іншими відвертими думками, – чутки про її лікування від депресії підтвердились. Сьогодні вона активно бореться за своє здоров’я, щоб не мати гірших наслідків надалі. Вона впевнена, що у новому році в неї все буде набагато краще, ніж у 2017.

Читайте також: Селену Гомес та Netflix звинуватили у смерті дівчини-підлітка

У мене була і депресія, і нервові розлади. І я починаю рік з тим думкою, що я буду з цим боротися. Я хочу бути впевненою, що я здорова. Насправді я не ставлю собі ніяких цілей, тому що не хочу розгубитися, якщо не смогу їх досягти. Але я буду продовжувати працювати над своєю музикою та новими альбомами. І навіть якщо робота над новою платівкою займе 10 років, значить, так і повинно бути. Зараз я просто хочу свідомо йти до своїх цілей,
– підсумувала вона.