Селена Гомес і Джастін Бібер постійно проводить час разом, відвідуючи церкву і катаючись на велосипедах, проте офіційного підтвердження їхнього роману так і не було.

Читайте також: The Weeknd помітили біля будинку екс-коханої Белли Хадід

Нещодавно папарацці помітили пару на хокейному тренуванні: Джастін забивав шайби на льоду, а його вірна подруга терпляче чекала на трибунах. Після чергового хорошого кидка Бібер не втримався і під'їхав до бортика, щоб поцілувати Селену. Фото опублікувало видання Daily Mail.

Незважаючи на те, що в останні три тижні Селену та Джастіна постійно бачать разом, вони вперше дали волю почуттям. Джерела, близькі до пари, впевнені, що скоро вони знову офіційно оголосять себе парою.


Селена Гомес і Джастін Бібер знову разом

Перші чутки про розлучення Селени Гомес та The Weeknd з'явилися після прогулянок Селени з її колишнім бойфрендом – 23-річним Джастіном Бібером. За чутками інсайдерів, ні Селена, ні The Weeknd не витримали довгої розлуки та відстані під час їхньої роботи. Пара зустрічалась дев'ять місяців.


Селена Гомес і Джастін Бібер знову разом

Нагадаємо, 25-річна Селена Гомез пережила трансплантацію нирки, в лікарню зірка потрапила в травні 2017 року. Дівчина готувалась разом зі своїм бойфрендом The Weeknd до його концерту, однак дівчині стало зле і її забрали до лікарні. Там і з’ясувалось, що в зірки відмовляють нирки через хворобу "вовчак". Селену негайно внесли до списку пацієнтів, котрі чекають на донорську нирку. Проте свою власну запропонувала віддати їй подруга, актриса Франсія Раїса.