Як повідомляє People з посиланням на власне джерело, стосунки Селени Гомез з репером The Weeknd не пережили відстані. І це при тому, що раніше ЗМІ повідомляли про намір репера зробити пропозицію Гомез.

Читайте також: Після важкої операції Селена Гомез вперше з'явилася на світському заході: фото

"Вони розлучалися і сходилися знову останні кілька місяців. Селена в Нью-Йорку, знімається в новому фільмі Вуді Аллена, а Абель зосереджений на концертному турі. Відносини на відстані виявилися неможливі", – стверджує джерело.

Інформація про розрив стосунків з'явилася відразу після того, як в пресі були опубліковані фото папараці, зроблені в одному з кафе Лос-Анджелеса. На них Селена сидить за одним столом з колишнім коханим Джастіном Бібером.

Одна з прихильниць співака також розмістила кадр з церкви Zoe Church, де вказала на сусідку Джастіна, яка сидить по ліву руку від нього, – нею виявилася Гомез.

Нагадаємо, 25-річна Селена Гомез пережила трансплантацію нирки, в лікарню зірка потрапила в травні 2017 року. Дівчина готувалась разом зі своїм бойфрендом The Weeknd до його концерту, однак дівчині стало зле і її забрали до лікарні. Там і з’ясувалось, що в зірки відмовляють нирки через хворобу "вовчак". Селену негайно внесли до списку пацієнтів, котрі чекають на донорську нирку. Проте свою власну запропонувала віддати їй подруга, актриса Франсія Раїса.