У мережі з'явилося відео, на якому розгнівана співачка кричить на чоловіка, який її супроводжував до VIP-ложе. Шанувальники вже навіть припустили, за що зірка могла сварити охоронця.

Цікаво Моментальна карма: соліст Rammstein на концерті сказав кілька слів російською і впав зі сцени

Чоловік ішов за Селеною, яка зупинилася і висловила йому своє обурення. Помітно, що акторка була досить зла та серйозно накричала на нього.

Можливі причини скандалу

У мережі припустили, що чоловік може бути з особистої охорони Гомес, оскільки його помічали біля неї і на інших відео з концерту.

Шанувальники припустили причини злості Селени. За їх словами, це може бути через те, що вона запізнюється на концерти, або ж те, що охоронець грубо поводиться з фанатами.

Крім того, на одному з роликів чоловік відштовхує подругу співачки Ракель Стівенс. Шанувальники Гомес назвали його агресивним.

Додамо, що Гомес не єдиною знаменитістю, які відвідали виступ Бейонсе. У натовпі також були Наталі Портман, Кріс Дженнер, Ленні Кравіц та інші.

До слова, співачка та акторка Селена Гомес, за профілем якої стежить 401 мільйон підписників, стала найпопулярнішою жінкою в інстаграмі. Нещодавно вона вийшла у світ в шкіряному тренчі від українського бренду Olēnich.