Джерело: "Дождь"

Йому виповнилося 36 років. Мирон Федоров (Oxxxymiron – 24 канал) на акції в підтримку опозиціонера заявив журналістам, що прийшов підтримати політичних в'язнів.

До теми У Росії на протестах жорстко затримують активістів: силовики схопили вже майже 900 людей

Менеджерка артиста Євгенія Муродшоєв повідомила, що його відвезли у відділення поліції № 19. Згодом з'явилася інформація, що репера відпустили – протокол на нього не складали. Крім того, Оксімірона помітили й на минулих протестних акціях, які пройшли 23 січня.

Водночас на Сінній площі в Петербурзі почалися жорсткі затримування мітингувальників. Згідно з інформацією "Meduza", силовики почали бити учасників акції протесту кийками та використовувати електрошокери.

В центрі Санкт-Петербурга через акції протесту перекрили рух на декількох вулицях. Зіткнення протестувальників та поліції відбулося на Піонерській площі. Водночас Невський проспект, на який спочатку планували піти учасники акції – перекритий.

Протести в Росії 31 січня: що треба знати

  • 31 січня у Росії проходять акції на підтримку російського опозиціонера Олексія Навального.
  • На протести вийшли у Москві, Санкт-Петербурзі, Челябінську, Хабаровську, Владивостоці, Іркутську, Кемерово, Новосибірську, Єкатеринбурзі та інших містах.
  • Поліція Росії попередила людей, що відповідні зібрання – незаконні. Активістів почали масово затримувати.