Як відомо, країна-учасниця Євробачення не може голосувати за свого представника. Проте, багато українців, які знаходяться за кордоном, підтримують своїх співвітчизників.

Читайте також: Євробачення 2018: порядок виступу України та інших учасників у фіналі

Не винятком є й Руслана, яка представляла Україну і перемогла на пісенному конкурсі 14 років тому. Вона також приїхала у Лісабон, щоб підтримати українського виконавця MELOVIN.

Для голосування зізнається, що придбала португальську сім-карту, пише видання DW.

Так, у нас вона (сім-карта – "24") є, і ми обов'язково зробимо, як інші українці, які зараз знаходяться у Португалії. Ми будемо єдиними у цьому, як і решта національних діаспор в різних країнах Європи. Я дивлюсь по українцях. Вони збираються у цілому світі, завжди стежать за конкурсом і голосують за свого артиста,
– розповіла Руслана.

Зокрема, співачка додала, що за останні роки конкурс дещо змінився. А власне – візуальні ефекти. За словами артистки, велика концентрація йде на піротехніку, світло та екрани.

"Іноді ми навіть не бачимо виконавця на сцені. Я хотіла б більшої концентрації на артисті", – пояснила вона.

Читайте також: Хто переможе на Євробаченні 2018: букмекери зробили нові прогнози

Також Руслана розповіла, що якби сьогодні брала участь у Євробаченні 2018, то її трек був би присвячений чистій енергії.

Я знайшла б можливість послати потужний меседж, навіть якби це не була чиста "соціалка". Так, як це робив Майкл Джексон, як Мадонна робить, і Стінг, і U2. Адже артисти завжди відчувають своє призначення. Вони виходять на сцену і відчувають: це ж величезна арена. І я заспіваю або про що-небудь, або про щось дуже важливе,
– наголосила Руслана.

Нагадаємо, Україну на конкурсі Євробачення 2018 представляє співак MELOVIN з піснею "Under The Ladder". Співак виступив останнім в другому півфіналі та виборов місце у фіналі. 12 травня він буде відкривати грандіозний фінал.