До святкування Водохреща долучилася і українська співачка Руслана. На сторінці у Facebook вона влаштувала пряму трансляцію, під час якої продемонструвала свою давню традицію. Так, щороку на Водохреще знаменитість або пірнає у ополонку, або ж, якщо поблизу нема водоймища, обтирається снігом та обливається водою.

Читайте також: Як українські знаменитості святкують Водохреще: яскраві фото та відео

Руслана у купальнику піднялася на даху будинку, облила себе холодною водою та обтерлася снігом. Також вона заспівала щедрівку після обливання.

"Я нормальна українська амазонка, яка у таку студену погоду, на даху свого будинку, своєї студії, який розташований під Києвом", – розповіла Руслана.

Руслана наголосила, що загартовуватися слід правильно.

"Для того, щоб так робити щодня, не тільки на Водохреще, я завжди приймаю дуже холодний душ, дуже студеною водою обливаюся, дуже довго розтираюся, роблю собі масаж. Роблю я це для того, щоб ви на концерті мали від мене якомога більше драйву", – розповіла вона.

Наостанок артистка зізналася, що жалкує про те, що наразі не перебуває у Карпатах. Співачка розповіла, що найближчим часом планує поїхати до Буковеля і там пірнути в озеро Молодості.