Українські знаменитості також привітал усіх із святом Водохреща та показали, де самі встигли скупатись. Щоправда, більшість зірок зараз відчпочивають у теплих краях, де купають в океані та морях.

Читайте також: Водохреща: як святкують Йордан українці зараз і як це було в давнину

Музикант і тренер "Голосу країни" Сергій Бабкін показав, як його син Артур вперше пірнав у крижану воду у Харкові.

"Наш син – наша гордість! Вперше! Чудова традиція в нашій школі Бойко! Така божевільна, здорова атмосфера! Класс! У мене було чарівне занурення о 5 ранку в ополонці, у Артусіка на першому уроці", – написав батько.

Співак Олександр Пономарьов відпочиває зараз на Сейшелах

"Христос Хрещається! Доповідаю –ополонку тут не знайшов ! Але сьогодні водичка свята в усьому світі! Зі Святом нас!", – написав він.

Оля Полякова привітала усіх з Водохрещам із сонячної Шрі-Ланки.

Зіркове подружжя Катерина Осадча та Юрій Горбунов опублікували свої світлини у вишиванках в Instagram. В ополонку ще жоден з них не пірнав.

"Христос Хрещається! Зі святом Водохреща!", – написала Осадча.

Лілія Ребрик, яка невдовзі вдруге стане мамою, показала, як її маленька донечка Діанка співає колядку.

"Колядку вам у стрічку в цей святий вечір. Всіх зі святом! Христос Хрещається! P.S макіяж і зачіску Діана робила сама. Готувалася", – написала мама.

Вікторія з гурту "НЕАНГЕЛИ" у Кенії також не знайшла ополонку, але пірнула в теплі води океану.

"Шкода, що поблизу немає ополонки. Але я все одно занурююся в воду. З Водохрещем, мої любі! Кохання нам і щастя!", – йдеться в повідомленні.

Віталій Козловський итакож відпочиває в теплих краях – у Таїланді.

"Зі святом Водохреща!", – підписав він фото.

Відомий кухар Євген Клопотенко зараз відпочиває на Мальдівах, а для того, щоб пірнути одягнув на себе якомога більше одягу.

"Все повинно були чесно, а у мене тут +28. Температуру повітря я ніяк не можу знизити, тому пішов іншим шляхом. Я навмисно одягнувся у всі свої найтепліші речі та, як і повинно бути, опустився у воду з головою 3 рази. Інкаше то були б нерівні умови", – написав він.