У 20-ті роковини теракту 11 вересня Мішель Обама, королева Єлизавета ІІ, Джіджі Хадід, Наомі Кемпбелл, Вера Вонг та українка Руслана діляться моторошними спогадами та висловлюють співчуття сім'ям загиблих.

Читайте також День жаху та болю: що трапилося 11 вересня 2001 року у США

Руслана

Переможниця Євробачення-2004 року опублікувала в особистому інстаграм-профілі фото, зроблене на місці зруйнованих веж Всесвітнього торгового центру. Уже 10 років там функціонує Національний меморіал 11 вересня.

"Неможливо збагнути, яку ненависть треба мати всередині, щоб роками уявляти й ретельно планувати вбивство якнайбільшої кількості невинних людей. Події 11 вересня 20 років тому сколихнули весь світ, охопили людство почуттям страху і відчаю та без перебільшення розділили світову історію на "до" і "після", – висловилась Руслана.

Вічна пам'ять всім невинно загиблим внаслідок терористичних дій,
– щемливо додала співачка.

Руслана біля Національного меморіалу 11 вересня

Руслана біля Національного меморіалу 11 вересня / Фото з інстаграму співачки

Королева Єлизавета ІІ

Її Величність звернулась до президента США Джо Байдена у 20-ті роковини теракту. У повідомленні вона також віддала належне стійкості громад, які об'єднались задля відновлення. Про це йдеться в інстаграмі королівської родини Великої Британії.

Мої думки та молитви залишаються з жертвами, тими, хто вижив, та сім'ями постраждалих, а також перших рятувальників, яких викликали на чергування,
– заявила Єлизавета ІІ.

Фото з інстаграму королівської родини

Мішель Обама

Дружина 44-го президента США пригадала, що ранок 11 вересня 2001 року вона провела з доньками в Чикаго. Страшну звістку про теракт Мішель Обама почула за кермом, коли вперше відвозила старшу Малію в дитячий садок.

Тим, хто втратив близьких, переживати особливо боляче. Моє серце з усіма тими, для кого це була не просто національна, а особиста трагедія,
– чуттєво написала перша леді США.

Вона додала, що цього дня 20 років тому американську націю підняли доброта, співчуття, мужність і стійкість. Тому саме ці цінності потрібно плекати в суспільстві.

Мішель Обама про 20-ті роковини теракту в Нью-Йорку

Мішель Обама про 20-ті роковини теракту в Нью-Йорку / Фото з інстаграму першої леді США

Джіджі Хадід

Хоч у день найжахливішого теракту моделі було всього 6 років, вона запевняє, що ніколи не забуде цей день.

"Посилаю світло та любов усім, хто надавав першу допомогу, ньюйоркцям, тим, хто втратив близьких, та тим, хто постраждав у трагедіях 2001 року. Я пишаюся стійким духом Нью-Йорка і пишаюся тим, що серед нього", – написала Джіджі Хадід в інстаграмі.

Наомі Кемпбелл

"Нехай ваші душі піднімуться високо", – лаконічно написала супермодель в інстаграмі.

Фото з інстаграму Наомі Кемпбелл

Вера Вонг

72-річна американська модельєрка з Нью-Йорка також вшанувала пам'ять жертв моторошного теракту 11 вересня 2001 року.

"День скорботи. Дата, яку слід пам'ятати завжди. Момент захоплення мужністю жертв, їхніх сімей та тих, хто надавав першу допомогу", – написала Вера Вонг в інстаграмі, доповнивши допис архівним фото.

Вежі-близнюки до теракту 11 вересня 2001 року

Вежі-близнюки до теракту 11 вересня 2001 року / Фото з інстаграму Вери Вонг