56-річна Руслана Писанка вийшла у прямий ефір інфотейнмент-шоу, ведучою якого працює, і розповіла, що її справи не такі кепські, як здається. Вона не втрачає оптимізму й сподівається бодай на милицях повернутись у студію.

Читайте також "Без операції не минеться": як Руслана Писанка почувається після падіння на сцені

Як Руслана Писанка почувається після перелому

З суботи, 5 лютого, акторка лежить на витяжці, а до її зламаної ноги прив'язана 8-кілограмова гиря. Однак її загальний стан чудовий, вона налаштована позитивно.

Я почуваюсь нормально. Таке відчуття, ніби я вже здорова, але ходити ще не можу. Вже готова до операції, найближчим часом її зроблять,
– розповіла Руслана Писанка.

"Якщо зараз хтось перебуває в такому ж стані, як і я, головне зрозуміти, що це сьогодні твоя реальність. Так вже вийшло, це можна подолати. Все минеться", – додала знаменитість.

За прогнозами лікарів, Руслана Писанка зможе ходити лише через 3-4 місяці. Проте сама акторка планує повернутися на роботу значно раніше. "Думаю, на милицях зможу пришкандибати на ефір. І навіть сісти на високий стілець за столом, щось готувати. Я ж не язика зламала, а тільки ногу", – пожартувала зірка.

Як Руслана Писанка зламала ногу

  • 4 лютого Руслана Писанка разом з Віктором Андрієнком та Олегом Філімоновим зібрала глядачів у Будинку офіцерів Збройних Сил України на виставу "Поїзд "Одеса-мама".
  • ​Вони відіграли спектакль і вийшли на загальний поклон, на якому завжди танцюють під запальну музику. Несподівано для всіх акторка звалилась з високих підборів і нібито знепритомніла, їй довелось викликати "швидку".
  • Згодом з'ясувалось, що Руслана Писанка була при тямі, але лежала на сцені нерухомо, щоб не пошкодити ногу.
  • Лікарі діагностували в зірки перелом зі зміщенням і призначили операцію.