Повномасштабна війна призвела до пригніченого стану багатьох українців. Важко переживала війну й Оля Полякова з сім'єю.

Дивіться також Полякова виконала гімн України перед благодійним матчем Шахтаря: зворушливе відео

Оля Полякова про стан доньки

Виконавиця розповідала, що старша донька боролась з панічними атаками, стресом і розладами. Вона зізналась, що побороти важкий стан допомогла робота – піклування про інших.

"Дітей треба розуміти, тому що у нас були з нею проблеми – і панічні атаки, і істерики з нічого. Я розумію, що їй також тяжко. Вона бачить цю маму, яка приїхала так. Багато років я багато їздила, заробляла, мені допомагали. Сьогодні в мене цього всього немає, мені не допомагають, а я все одно їжджу всією Європою. Вона взяла на себе цю відповідальність – піклуватися про молодшу сестричку, в неї вони пройшли", – поділилась Оля Полякова.


Оля Полякова з родиною / Фото з інстаграму зірки

Як сама зірка переживала війну

Я була в дуже сильній депресії, я не могла вибратися, розуміла, що моє життя закінчено. Там летять бомби, які пісні, які "Шльопки"? Я розуміла що все, що я робила 20 років до цього – закінчилося. Що буде – я не знаю. Ці півтора місяця була в такому страшному стані,
– зізналась співачка.

Оля Полякова зізналась, що і їй допомогла її улюблена робота. Коли вона почала їздити на благодійні матчі та співати Гімн України – все налагодилось.

"Коли до мене надійшла пропозиція поїхати в Афіни й заспівати гімн – я поїхала. Я перший раз нафарбувалась, зробила манікюр, приклеїла вії, вийшла, заспівала, начебто ковток чистого повітря. Перша ця хвилина гімну мене просто оживила. Наче з труни встала. Я приїхала додому, мої діти кажуть: мамо, ти змінилась, зовсім інша приїхала. Гімн України не тільки символ країни, болі, згуртованості, перемоги – він конкретно мене витягнув з такої безодні. Тому для мене це найкращий музичний твір. Ніколи не думала, що буду це говорити", – додала артистка.

Інтерв'ю з Олею Поляковою: дивіться відео