Чоловік Олі – Вадим залишився захищати Україну в територіальній обороні. Та навіть на відстані він підтримує кохану, оскільки зараз артистці дуже важко.

Важливо Маша Єфросиніна просить не мовчати дівчат, які пережили сексуальне насилля від окупантів

Оля Полякова про війну

Виконавиці важко перебувати далеко від коханого, від дому. В Україні вона залишила все, що любила. Зараз вона в тому стані, коли потрібно казати, що все буде добре. Оля вивезла дітей, щоб вони не чули постійних сирен і вибухів, мали змогу вчитися. Однак в чужій країні артистці нема де зупинитися.

У мене немає житла за кордоном, немає родичів, тому я навіть не знаю, де залишуся. Упродовж всього довгого шляху нам допомагали зовсім незнайомі люди, давали нам дах над головою. Спочатку нас прийняли мої друзі, потім ми переїхали в інше місце, а ось зараз ми ще в іншому. Наразі думаю, де залишитися. Це якась абсолютно сюрреалістична річ – ніхто не очікував, що таке може статися,
– поділилася Полякова.

Однак артистка наголошує, що треба продовжувати жити. Жінки мають дбати про дітей та зберігати здоровий глузд.

У моєї старшої доньки розлади, панічні атаки, дуже нестабільний стан. Я також падаю духом, але розумію, що не маю права на це, бо на мене дивляться мільйони людей у соціальних мережах,
– зізналася Полякова.

Артистка бореться з окупантами на інформаційному фронті. Вона розповідає підписникам у соціальних мережах про те, що відбувається в Україні, підтримує народ у цей складний час.