Фотопроєкт у французькому стилі Ріпка підготував до 15-річчя своєї творчої діяльності. Книгу чоловік присвятив жіночій красі. Меценаткою фотопроєкту стала Світлана Мацола, а книга готувалась до друку близько року.

Читайте також Переїхала ще у вересні: Соломія Вітвіцька поділилась, коли насправді розлучилась з чоловіком

Українські зірки на розкішних портретах

Знімки з фотокниги виконані у чорно-білих кольорах, натхненні французьким стилем Аркур, якому вже понад 80 років. Його особливість полягає у тому, що митець поєднує кінематограф і мистецтво за допомогою світла і тіней. Саме тому портрети знаменитостей вийшли такими реалістичними та проникливими. Для усіх знімків були застосовані "матова і глянцева ламінації, технологія Даутону, а у Швеції був замовлений спеціальний білий матовий папір, який не створює відблисків".


Ростислав Ріпка презентував книгу "Аркур. Натхнення" / Пресслужба "1+1"

37 найвідоміших українських жінок телебачення, музики, кіно, спорту взяли участь у фотосесії та прикрасили обкладинки нової книги. До прикладу, Маша Єфросиніна фотографувалась в образі легендарної Одрі Гепберн. А от Ірма Вітовська приміряла два образи – кінодіва і голлівудський стайл.

Делі, Матвієнки, Єфросиніна, Вітовська і Данилевська у проєкті "Аркур. Натхнення" / Фото Ростислава Ріпки, пресслужба "1+1"